click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë Pas Para
Advanced Search
Your search results

Rreth Meje

Si të punosh me një blerës të ri, një pronë luksi, apo një investitor të vjetër, Kris krenohet me shërbimin e tij të pakrahasueshëm në evidentimin dhe zgjidhjen në mënyrën më të mirë të problemeve, diçka thelbësore kjo për të drejtuar klientin nëpër sfidat që shfaq tregu momental i pasurive të paluajshme. Fokusi i tij është tju shërbejë klientëve me ndershmëri, integritet dhe liri veprimi si nje agjent i përgjegjshëm dhe i besueshëm i përkushtuar ndaj arritjeve të përsosura.

 

Detajet e Kontaktit

Contact Me

Pronat e mia

krahaso
Shitet

Shitet 1ha truall ne Autostrade Tirane-Durre...

45 euro/m2
Nëntor 7, 2019
krahaso
Qira

Jepen me qira dy kapanone ne Autostraden Tir...

2.50 euro/m2
Nëntor 7, 2019
krahaso
Shitet

Shitet shtepi dykatshe ne Qender te Kombinat...

160.000 euro
4
dhoma gjumi
4
tualete
222 m2
sipërfaqe
Nëntor 1, 2019
krahaso
Shitet

Shitet vile tre katshe ne Yzberisht

320.000 euro
5
dhoma gjumi
3
tualete
418 m2
sipërfaqe
Tetor 29, 2019
krahaso
Shitet

Shitet 12000m2 toke prane Universitetit A. M...

10 euro
Tetor 27, 2019
krahaso
Shitet

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 126m2

64.000 euro
2
dhoma gjumi
2
tualete
126 m2
sipërfaqe
Tetor 12, 2019
krahaso
Shitet

Shitet 500 m2 truall pranë Shkollës Bajram C...

170.000 euro
Tetor 9, 2019
krahaso
Shitet

Shitet ambient tregtar në Rrugën kryesore në...

165.000 euro
1
tualete
85 m2
sipërfaqe
Shtator 21, 2019

Krahaso