click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Ambjent biznesi kati përdhe, Jordan Misja

$ 2.250 euro/m2
Jordan Misja, ,
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

OKAZION!!! 25% NEN CMIMIN E ZONES

Shitet nje ambjent biznesi  me nje siperfaqe 250m2 ne katin përdhe te nje godine ne ndertim e siper

ne hyrje te Rruges :”Jordan Misja”. Eshte nje zone me nje zhvillim te shpejte, dhe mjaft e frekuentuar

si nga vendasit dhe te huajt.

Cmimi eshte 2250 Euro/m2.

 

Adresa: Jordan Misja
Qyteti: ,
State/County: ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20009
Çmimi: $ 2.250 euro/m2
Sipërfaqja: 250 m2

Prona të ngjashme

krahaso

Shitet dyqan 50m2, Pazari i Ri

$ 120.000
50 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Prill 4, 2019
krahaso

Shitet ambjent biznesi 29m2, Dritan Hoxha

$ 100.000
29 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019

Shitet Kompleks ne Ndroq

$ 350.000 euro
alba-gerveni
Shtator 27, 2018

Krahaso