click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Apartament 2+1 , Rruga e Kavajes

$ 35.000 /muaj
Rruga e Kavajes, ,
shtoje tek të preferuarat

Apartament 2+1 , Rruga e Kavajes

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet apartament me qera 2+1 ne rrugen kryesore tek Rruga e Kavajes. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilje moderne dhe ndodhet ne katin e 3-te.

Cmimi eshte 35000/muaj.

Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: ,
State/County: ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20026
Çmimi: $ 35.000 /muaj
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira hyrje prane Trenit

$ 30.000 leke/muaj
alba-gerveni
Tetor 9, 2019

Jepet me qira 2+1 tek Malejziani

$ 30.000 leke/muaj
alba-gerveni
Korrik 12, 2019
krahaso
Listim i ri

Jepet me qera 2+1, tek 21-shi

$ 40.000 ALL/ Muaj
2
dhoma gjumi
1
tualete
100 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019

Krahaso