click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Apartament luksoz me qera , Ambasador 3

1.000 EUR/muaj
Ambasador 3, ,
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet apartament me qera tek Ambasador 3 ne katin e 7-te.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh ndenjeje ku eshte dhe kuzhina e gatimit, dhome gjumi

dhe nje garderob e vecuar me hapsira perdorimi. Ka dy tualete nje qendrore dhe nje brenda dhomes se gjumit.

Gjithashtu ka dhe nje depo qe do perdoret dhe si lavanteri. Eshte i ndricuar gjate gjithe kohes per shkak te pozicionit te hyrjes.

Pozicionuar ne nje nga godinat me te preferuara per banim ne kryeqytet. Cdo lloj fasiliteti eshte prane jush.

Hyrja eshte e paperdorur me pare dhe te gjitha mobiljet jane te reja.

Adresa: Ambasador 3
Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20033
Çmimi: 1.000 EUR/muaj
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Bathrooms: 2
balcony
laundry
storage

Prona të ngjashme

krahaso
Qira

Jepet me qira apartament 1+1 pranë Kopshtit ...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqe
Dhjetor 12, 2019
krahaso

Jepet me qira hyrje 130m2 1+1 tek Fusha Avia...

28.000 ne muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
130 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Nëntor 16, 2019
krahaso

Jepet me qira hyrje 1+1 ne Qender

400 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
68 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Nëntor 7, 2019

Krahaso