click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Apartament luksoz me qera, Kopshti Botanik

650 €/muaj
Shyqyr Brari, ,
shtoje tek të preferuarat

Apartament luksoz me qera, Kopshti Botanik

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik.
Siperfaqja e baneses eshte 140 m2 e organizuar ne:
2 sallone ku njera prej tyre mund te kthehet lehtesisht ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku ne njeren prej tyre eshte vendosur nje kuzhine e vogel.
Ofrohet plotesisht e mobiluar. Mobilimi eshte bashkohor dhe nje pjese e tyre jane pothuajse te reja.
Brenda apartamentit do te gjeni qetesine dhe komoditetin e duhur.
Banesa ju ofron organizim te mire te hapesires se brendshme, dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi, leter murale, parket druri dhe laminat ne te gjithe ambientin, oxhak funksional, sistem Chiller per ngrohjen dhe ftohjen, tualet me hidromasazh etj.
Apartamenti eshte i orientuar nga veriu dhe jug-lindja, me pamje te lagjes perreth
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te Tiranes, prane Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik, qendres tregtare TEG dhe autostrades Tirane-Elbasan.
Ne cmim perfshihen edhe 3 vende parkimi ne garazhd te mbyllur ne katin e nendheshem.

Adresa: Shyqyr Brari
Qyteti:
State/County:
Vendi: Afghanistan
ID e Pronës: 20208
Çmimi: 650 €/muaj
Sipërfaqja: 140 m2
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 2

Prona të ngjashme

krahaso
Qira

Jepet me qira apartament 1+1 pranë Kopshtit ...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqe
Dhjetor 12, 2019
krahaso

Jepet me qira hyrje 130m2 1+1 tek Fusha Avia...

28.000 ne muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
130 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Nëntor 16, 2019
krahaso

Jepet me qira hyrje 1+1 ne Qender

400 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
68 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Nëntor 7, 2019

Krahaso