click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Apartament me qira 3+1+2B, Kompleksi Panorama

$ 35.000 ALL/Muaj
Panorama, , ,
shtoje tek të preferuarat

Apartament me qira 3+1+2B, Kompleksi Panorama

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje apartament 3+1 dhe me dy banja ne Kompleksin Panorama.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te ketij kompleksi. Orientimi Perendim.
Apartamenti ka nje pamje te bukur te qytetit dhe eshte ne nje zone shume te
pelqyeshme pasi eshte prane cdo fasiliteti te mundshem.
Eshte pjeserisht i mobiluar (dhome gjumi dhe guzhine).

Adresa: Panorama
Qyteti: ,
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20222
Çmimi: $ 35.000 ALL/Muaj
Rooms: 4
Dhoma gjumi: 3
Bathrooms: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira hyrje prane Trenit

$ 30.000 leke/muaj
alba-gerveni
Tetor 9, 2019

Jepet me qira 2+1 tek Malejziani

$ 30.000 leke/muaj
alba-gerveni
Korrik 12, 2019
krahaso
Listim i ri

Jepet me qera 2+1, tek 21-shi

$ 40.000 ALL/ Muaj
2
dhoma gjumi
1
tualete
100 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019

Krahaso