click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepen me qira dy kapanone ne Autostraden Tirane-Durres

2.50 euro/m2
Autostrada Tirane-Durres, ,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepen me qira dy kapanone, secili me nga 2700m2. Te dy jane njekatshe, me konstruksion metalik dhe me sanduic. Lartesia me e vogel eshte 7.5 metra dhe ne kulm 10.5 metra. Mund te shfrytezohen edhe duke ndertuar kat te dyte. Trualli eshte 17 000 m2. Kane linje 20KV dhe nje transformator 250KVA. Ka uje industrial brenda truallit dhe linja e ujit te pijshem kalon 800 metra larg. Ka kanalizime te rregullta. Jane ne zone te sheshte dhe ne rruge dytesore te Autostrades Tirane-Durres. Vendndodhja eshte mes Tiranes dhe Durresit, ne mes Portit dhe Aeroportit. Jepen me qira afatgjate se bashku ose vec e vec, me 2.5 euro/m2. Per me shume info, na telefononi ne 0698973149.

Adresa: Autostrada Tirane-Durres
Qyteti: ,
Shteti:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20526
Çmimi: 2.50 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 5.400 m2

Krahaso