click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet 3+1 me qera ne nje vile, Komuna e Parisit

400
Komuna e Parisit,
shtoje tek të preferuarat

Jepet 3+1 me qera ne nje vile, Komuna e Parisit

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Objekti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne Komunen e Parisit prane kompleksit Kika 1. Eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka afer te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jetese sa me te mire. Gjithashtu ka afer Liqenin Artificial te Tiranes.
Jepet me qira totalisht i mobiluar dhe secili nga ambjentet eshte i pajisur me kondicioner.
Kati i trete i viles ka nje siperfaqe prej 113m2, funksionon si hyrje me vete me deren dhe shkallet perkatese dhe ofron mundesine per parkim dhe oborrin qe mund te shfrytezoje.
Ka 3 dhoma gjumi te bollshme si dhe dalje ne ballkone nga njera prej dhomave te gjumit si dhe nga salloni.
Orientimi eshte shume i favorshem duke i mundesuar ngrohje dhe ndricim natyral pjesen me te madhe te dites.
Vila eshte e pajisur me panel diellore shrytezimi i te cilit mundeson kursimin e energjise elektrike duke ulur kostot.
Çmimi 400 euro pa parkim dhe 450 euro bashk me nje parkim brenda ne oborr nese duan.

Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20296
Çmimi: 400
Rooms: 4
Dhoma gjumi: 3
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Jepet vile 3 katshe me qira tek Komuna e Par...

1.200 euro ne muaj
alba-gerveni
Maj 10, 2020

Jepet me qira Vile 3 katshe tek Medreseja

1.500 euro/muaj
alba-gerveni
Janar 21, 2020
krahaso
Qira

Jepet me qira kati dyte i nje vile prane Pal...

500 euro/muaj
2
dhoma gjumi
2
tualete
150 m2
sipërfaqe
Dhjetor 12, 2019

Krahaso