click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet ambjent zyrash me qera, Bllok

1.800 €/Muaj
Bllok,
shtoje tek të preferuarat

Jepet ambjent zyrash me qera, Bllok

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Ambjenti ka nje siperfaqe 145 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te.
Zyra ka keto ambjete:
1 salle mbledhjesh,
zyra e shefit,
1 zyre e madhe e stafit me 5 vende pune,
1 mini kuzhine,
2 banjo, dhe recepsionin.

Adresa: Bllok
Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20305
Çmimi: 1.800 €/Muaj
Sipërfaqja: 145 m2

Prona të ngjashme

Jepet me qira nje hyrje 85m2 per 30 mije lek...

30.000 leke ne muaj
alba-gerveni
Maj 15, 2020
krahaso
Qira

Jepet ambient biznesi me qira prane Gardes

400 euro/muaj
1
tualete
60 m2
sipërfaqe
Korrik 12, 2019

Krahaso