click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet me qera 2+1, tek 21-shi

$ 40.000 ALL/ Muaj
Rruga Muhamet Gjolleshi, ,
shtoje tek të preferuarat

Jepet me qera 2+1, tek 21-shi

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet nje apartament me qera 2+1 prane Shkolles Sabaudin Gabrani.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te.
Ka gjithashtu dhe nje tarrace funksionale dhe eshte e pajisur me nje vend parkimi.

Cmimi 40000/muaj.

Adresa: Rruga Muhamet Gjolleshi
Qyteti: ,
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20244
Çmimi: $ 40.000 ALL/ Muaj
Sipërfaqja: 100 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira 2+1 tek Malejziani

$ 30.000 leke/muaj
alba-gerveni
Korrik 12, 2019
krahaso
hot offer

Apartament me qira 3+1+2B, Kompleksi Panoram...

$ 35.000 ALL/Muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019
krahaso
hot offer

Apartament luksoz me qera, Kopshti Botanik

$ 650 €/muaj
2
dhoma gjumi
2
tualete
140 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Janar 4, 2019

Krahaso