click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet me qira 4+2+3B, prane Ambasades Amerikane

$ 1.500 €/muaj
Prane Ambasades Amerikane, ,
shtoje tek të preferuarat

Jepet me qira 4+2+3B, prane Ambasades Amerikane

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet apartament luksoz me qera prane Ambasades Amerikane.

Apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Gjithashtu eshte e pajisur me verande dhe me vend parkimi te garantuar.

Apartamenti ndodhet nje pallat te ri me punime mjaft cilesore.

Ndodhet ne katin e fundit.

Per me shume informacion apo per nje vizite prane ambjentit na kontaktoni.

Adresa: Prane Ambasades Amerikane
Qyteti: ,
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20130
Çmimi: $ 1.500 €/muaj
Dhoma gjumi: 4
Bathrooms: 2
front yard
washer and dryer
deck
balcony
laundry
storage

Prona të ngjashme

krahaso
Listim i ri

Jepet me qera 2+1, tek 21-shi

$ 40.000 ALL/ Muaj
2
dhoma gjumi
1
tualete
100 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019
krahaso
hot offer

Apartament me qira 3+1+2B, Kompleksi Panoram...

$ 35.000 ALL/Muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019
krahaso
hot offer

Apartament luksoz me qera, Kopshti Botanik

$ 650 €/muaj
2
dhoma gjumi
2
tualete
140 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Janar 4, 2019

Krahaso