click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet me qira ambient biznesi 120m2 ne Bllok

1.000 euro/muaj
,
shtoje tek të preferuarat

Jepet me qira ambient biznesi 120m2 ne Bllok

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje ambient biznesi  120m2 ne katin dyte te nje pallati te ri. Ambienti eshte perdorur per klinike dentare, per zyra etj. Mund te perdoret per cdo lloj biznesi (klinike, zyra, qendra kursesh etj.). Ka pese ambiente te lidhura me njera tjetren dhe nje banje.
Jepet me nje qira mujore 1000 euro (i padiskutueshem). Ambienti eshte edhe per shitje. Cmimi 380000 euro. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149

Qyteti:
Area:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20785
Çmimi: 1.000 euro/muaj
Sipërfaqja: 120 m2
Rooms: 5
Bathrooms: 1
Garages: Yes
Basement: Yes

Prona të ngjashme

Shitet Ambient Biznesi 164m2 rruge kryesore ...

2.200 euro/m2
alba-gerveni
Shkurt 7, 2020

Jepet me qira ambient biznesi ne Bllok

500 euro/muaj
alba-gerveni
Dhjetor 20, 2019

Krahaso