click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet me qira hyrje 1+1 tek Fusha e Aviacionit

27.000 leke/muaj
,
shtoje tek të preferuarat

Jepet me qira hyrje 1+1 tek Fusha e Aviacionit

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje hyrje 1+1 e mobiluar me siperfaqe 75m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile perballe Shkolles “Dhora Leka”. Vila eshte e rrethuar dhe me nje porte te jashtme te perbashket me nje familje qe jeton ne katin e pare te saj. Ka vend parkimi. Hyrja ka nje dhome ndenje te madhe, nje dhome gjumi, aneks gatimi, banje dhe ballkon i madh. Dhoma e gjumit eshte nga ana e nje kopeshti me qetesi dhe pasterti.
Preferohet te jepet per afatgjate dhe vetem per familje. Jepet me 27 mije leke ne muaj. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20824
Çmimi: 27.000 leke/muaj
Sipërfaqja: 75 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Bathrooms: 1
Garages: Yes
Basement: Yes

Prona të ngjashme

krahaso

Jepet me qira hyrje 1+1 ne Qender

400 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
68 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Nëntor 7, 2019
krahaso
Qira

Jepet me qira 3+1 ne Laprake 400euro/muaj

400 euro/muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
121 m2
sipërfaqe
Tetor 31, 2019
krahaso
hot offer

Apartament luksoz me qera, Kopshti Botanik

650 €/muaj
2
dhoma gjumi
2
tualete
140 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Janar 4, 2019

Krahaso