click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet me qira hyrje 130m2 1+1 tek Fusha Aviacionit

28.000 ne muaj
Bulevardi 1km, ,
shtoje tek të preferuarat

Jepet me qira hyrje 130m2 1+1 tek Fusha Aviacionit

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje hyrje 130 m2 1+1. Hyrja ndodhet ne katin e dyte te nje vile private ne ane te Bulevardit Nje km ne Fushen e Aviacionit. Hyrja ka nje sallon te madh, nje dhome gjumi, nje banje me dritare me aspirim natyral dhe nje ballkon te madh. Preferohet familje dhe me kontrate te gjate. Qiraja mujore 28 mije leke ne muaj. Per me shume info na telefononi.

Adresa: Bulevardi 1km
Qyteti:
State/County:
Vendi: Afghanistan
ID e Pronës: 20538
Çmimi: 28.000 ne muaj
Sipërfaqja: 130 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

krahaso
Qira

Jepet me qira apartament 1+1 pranë Kopshtit ...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqe
Dhjetor 12, 2019
krahaso

Jepet me qira hyrje 1+1 ne Qender

400 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
68 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Nëntor 7, 2019
krahaso
Qira

Jepet me qira 3+1 ne Laprake 400euro/muaj

400 euro/muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
121 m2
sipërfaqe
Tetor 31, 2019

Krahaso