click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet me qira hyrje 3+1 ne Rr. 5 Maj

$ 25.000 leke/muaj
5 Maj,
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Okazion: Jepet me qira kati pare i nje shtepie private e re me tre dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje, e mobiluar. Ka punime shume cilesore. Eshte e rrethuar dhe me nje obor te lulezuar. Ka nje vend parkimi. Ndodhet ne Rr. 5 Maji, prane Kompleksit CONCORD. Preferohet te jepet per familjare dhe me kontrata afatgjata. Per me shume na kontaktoni.

Cel. : 0698973149

Adresa: 5 Maj
Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20414
Çmimi: $ 25.000 leke/muaj
Sipërfaqja: 110 m2
Rooms: 4
Dhoma gjumi: 3
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

krahaso
Listim i ri

Jepet me qera 2+1, tek 21-shi

$ 40.000 ALL/ Muaj
2
dhoma gjumi
1
tualete
100 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019
krahaso
hot offer

Apartament me qira 3+1+2B, Kompleksi Panoram...

$ 35.000 ALL/Muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019
krahaso
hot offer

Apartament luksoz me qera, Kopshti Botanik

$ 650 €/muaj
2
dhoma gjumi
2
tualete
140 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Janar 4, 2019

Krahaso