click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Jepet me qira hyrje prane Trenit

$ 30.000 leke/muaj
,
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje hyrje 86m2 ne katin e trete ne kompleksin prane ish Stacionit te Trenit. Hyrja per momentin eshte perdorur per zyre dhe lirohet ne daten 30 Tetor. Mund te perdoret per zyre ose per banim (duke shtuar disa mobilje). Jepet me 30 mije leke te reja qira mujore. Per me shume na telefononi ne 0698973149.

Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20483
Çmimi: $ 30.000 leke/muaj
Sipërfaqja: 86 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira 2+1 tek Malejziani

$ 30.000 leke/muaj
alba-gerveni
Korrik 12, 2019
krahaso
Listim i ri

Jepet me qera 2+1, tek 21-shi

$ 40.000 ALL/ Muaj
2
dhoma gjumi
1
tualete
100 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019
krahaso
hot offer

Apartament me qira 3+1+2B, Kompleksi Panoram...

$ 35.000 ALL/Muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019

Krahaso