click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Okazion: Shitet 1170m2 truall tek Vilat Gjermane

350.000 euro
,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Okazion: Shitet 1170m2 truall i lire ne nje pozicion shume te bukur ne koder perballe jugut. Eshte i pershtatshem per ndertim pallati, hoteli, shkolle etj. Koeficenti i intensitetit eshte 2.6 (pra ndertohen mbi 3000m2 ndertim). Ndodhet tek Vilat Gjermane prane nje rruge kryesore. Eshte zone e qete dhe me gjelberim. Eshte vetem 5 minuta larg Parkut Kompetar te Liqenit te Tiranes. Shitet 350 mije euro (i padiskutueshem). Per me shume informacion, na telefononi ne nr telefonit 0698973149.

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20436
Çmimi: 350.000 euro
Property Lot Size: 1.170 m2

Prona të ngjashme

Okazion: Shitet 2000m2 truall ne Autostrade ...

150 euro/m2
alba-gerveni
Shkurt 7, 2020

Shitet 3000m2 truall ne Autostrade, Kilometr...

350.000 euro
alba-gerveni
Shkurt 6, 2020

Shitet truall industrial 1.7ha ne Kilometrin...

80 euro/m2
alba-gerveni
Shkurt 6, 2020

Krahaso