click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

OKAZION: Shitet hyrje 1+1 per 30 mije euro

$ 30.000 euro
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Okazion: Shitet hyrje 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e trete me orientim Lindje. Ka punime cilesore, eshte e shtruar me parket, dhe pajisjet hidrosanitare jane gjithashtu shume cilesore. Eshte me certifikate. Shitet 30 mije euro. Ndodhet prane Lokalite Qesarake tek FRESKU. Per me shume info, na telefononi ne nr. e tel.

Cel. : 0698973149

Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20403
Çmimi: $ 30.000 euro
Sipërfaqja: 70 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Shitet hyrje 1+1 ne Yzberisht

$ 33.000 euro
alba-gerveni
Korrik 10, 2019
krahaso
okazion

Shitet hyrje 1+1, Rruga e Tufines

$ 4.000.000 ALL
1
dhoma gjumi
1
tualete
64 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019
krahaso
hot offer

Shitet apartament 1+1, prane Thesarit , Fres...

$ 37.000
1
dhoma gjumi
1
tualete
71 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019

Krahaso