click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Okazion, shtepi private ne Vlore

80.000
Çentrale, ,
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

OKAZION!!!

Shitet nje shtepi private ne Lagjen Centrale te Vlores. Shtepia ka nje truall prej 370m2 nga e cila 120m2 eshte e ndertuar. Eshte e organiziar ne nje korridor te madh, dy dhoma gjumi, sallon, ballkon dhe tualet me hapesira te medha. Shtepia ka dhe nje kopesht te vogel para saj. Ne ambjentet e shtepise keni dhe nje garazh te mbuluar. Shtepia ka dalje direkte ne rruge kryesore. Eshte totalisht e mobiluar dhe shitet e kompletuar.

 

Adresa: Çentrale
Qyteti:
Area:
Shteti:
Vendi: Afghanistan
ID e Pronës: 19668
Çmimi: 80.000
Sipërfaqja: 370 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 1
Front Yard
Fenced Yard
Verandë prej Druri
Ballkon
Roof Deck

Krahaso