click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shes 2000m2 truall Petrele

shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet 2000m2 truall tek Kalaja e Petreles ne anen Veri-Perendimore. Ka pamje te mrekullueshme te Tiranes dhe te gjithe lugines se Erzenit drejt Arbanes. Eshte e pershtatshme per Objekt Biznesi ose per Vila. Cmimi 100euro/m2. Per me shume info na kontaktoni ne nr e telefonit.

Cel. : 0698973149

Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20401

Prona të ngjashme

Shes truall perballe TEG, mbi Natyra e Qete

$ 100 euro/m2
alba-gerveni
Korrik 1, 2019

Shes truall per Agrobiznes

$ 40 per m2
alba-gerveni
Korrik 1, 2019

Krahaso