click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shes truall per Agrobiznes

$ 40 per m2
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet truall dhe toke bujqesore prane Lumit te Zaranikes. Ka dy shtepi me dokumente trualli dhe nje pjese toke bujqesore. Ka mundesi zgjerimi deri ne 3 hektare. Ndodhen dhe dy stalla ne token qe shitet. Prane ndodhet dhe nje rezervuar ku mund te shfrytezohet per rritjen e shpendeve te ujit ose per sporte ujore. Rrethohet nga nje pyll rreth 330 hektare i cili krijon nje kurore te mahnitshme dhe clodhese. Eshte shume e pershtatshme per aktivitete Agrobiznesi, duke pasur lumin, rezervuarin, shtepite, stallat dhe pyllin prane. Per me shume info na telefononi ne nr. e telefonit.

Cel. : 0698973149

Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20400
Çmimi: $ 40 per m2
Sipërfaqja: 6.800 m2

Prona të ngjashme

Shes truall perballe TEG, mbi Natyra e Qete

$ 100 euro/m2
alba-gerveni
Korrik 1, 2019

Shes 2000m2 truall Petrele

alba-gerveni
Korrik 1, 2019

Krahaso