click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shes truall perballe TEG, mbi Natyra e Qete

$ 100 euro/m2
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet truall 15000m2 mbi Natyren e Qete ne kodren perballe TEG. Eshte ne pozicion shume te favorshem per te ndertuar vila. Ka pamje te mrekullueshme rreth e rreth zones. Rruga eshte e asfaltuar deri 100m afer tokes. Ka linje elektrike ngjitur me truallin. Toka eshte e rrethuar dhe e mbjelle me ullinj. Shitet me 100 euro/m2. Mund te shitet edhe ne siperfaqe me te vogla me cmim 110 euro/m2. Per me shume info na kontaktoni ne nr. e telefonit 0698973149.

Qyteti:
State/County:
Vendi: Afghanistan
ID e Pronës: 20402
Çmimi: $ 100 euro/m2
Sipërfaqja: 15.000 m2

Prona të ngjashme

Shes 2000m2 truall Petrele

alba-gerveni
Korrik 1, 2019

Shes truall per Agrobiznes

$ 40 per m2
alba-gerveni
Korrik 1, 2019

Krahaso