click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet 1000m2 truall ne vije te pare ne Dhermi

550 euro/m2
,
shtoje tek të preferuarat

Shitet 1000m2 truall ne vije te pare ne Dhermi

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet 1000m2 truall ne bregdet. Ndodhet ne vije te pare ne Plazhin e Dhermiut. Eshte ne Qender te Plazhit dhe ngjitur me PEDONALEN. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash, hoteli etj. Shitet me 550 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne +355698973149.

Qyteti: ,
Shteti:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 24596
Çmimi: 550 euro/m2
Sipërfaqja: 1.000 m2
Garages: Po
Basement: Po

Prona të ngjashme

Truall ne Dhermi per zhvillim (% dhe shitje)

110 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020

Shitet 2300m2 truall ne Dhermi me 100 euro/m...

100 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020

Shitet 2400m2 truall ne Bregdet, Qeparo Vlor...

130 euro/m2
alba-gerveni
Gusht 21, 2020

Krahaso