click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet 12000m2 toke prane Universitetit A. Moisiu Durres

10 euro
Unaza Durres,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet 12000 m2 tokë e lire, 2 km larg Universitetit Aleksander Moisiu Durres. Ndodhet ne Zonë me zhvillim të shpejtë dhe pikë kyçe për Industri. Cmimi eshte 10 euro/m2. Per me shume informacion na telefononi ne 0698973149

Adresa: Unaza Durres
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20492
Çmimi: 10 euro
Sipërfaqja e Pronës: 12.000 m2

Prona të ngjashme

krahaso
Shitet

Shitet 1ha truall ne Autostrade Tirane-Durre...

45 euro/m2
Nëntor 7, 2019

Krahaso