click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet 1ha truall ne Autostrade Tirane-Durres

45 euro/m2
Hidrosanitare Sinani, Durres,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet 1 hektar truall ne Zonen Industriale (prane Kompleksit SINANI) ne Autostraden Tirane-Durres. Trualli eshte i lire dhe i rrethuar ne pjesen me te madhe te tije. Ka linje elektrike, linje uji te pijshem, dhe kanale per kullimin e ujrave. Shitet me cmim me te lire se zona. Cmimi 45 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Adresa: Hidrosanitare Sinani, Durres
Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20532
Çmimi: 45 euro/m2
Property Lot Size: 10.000 m2

Prona të ngjashme

Shitet vile tre katshe ne Shen Vlash Durres

150.000 euro
alba-gerveni
Dhjetor 21, 2019
krahaso
Shitet

Shitet 12000m2 toke prane Universitetit A. M...

10 euro
Tetor 27, 2019
krahaso
Shitet

Shitet truall ne Bregdet ne fshatin Rinia, D...

15 euro/m2
10.000 m2
sipërfaqe
Korrik 12, 2019

Krahaso