click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet 2+1 , Xhamlliku

$ 73.000
Xhamlliku, ,
shtoje tek të preferuarat

Shitet 2+1 , Xhamlliku

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet nje apartament 2+1 ne zonen e Xhamllikut.

Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore ne katin e trete te nje pallati te ri. Eshte prane me cdo fasilitet te nevojshem.

Apartamenti ka nje siperfaqe 87m2 dhe eshte i mobiluar.

Cmimi eshte 73000€ i padiskutueshem.

Cmim okazion pasi shitet per arsye emigrimi.

Adresa: Xhamlliku
Qyteti: ,
State/County: ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20056
Çmimi: $ 73.000
Property Lot Size: 87 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Shitet hyrje 1+1 ne Yzberisht

$ 33.000 euro
alba-gerveni
Korrik 10, 2019

OKAZION: Shitet hyrje 1+1 per 30 mije euro

$ 30.000 euro
alba-gerveni
Korrik 1, 2019
krahaso
okazion

Shitet hyrje 1+1, Rruga e Tufines

$ 4.000.000 ALL
1
dhoma gjumi
1
tualete
64 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019

Krahaso