click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet 2300m2 truall ne Dhermi me 100 euro/m2

100 euro/m2
Rruga e Plazhit Dhermi,
shtoje tek të preferuarat

Shitet 2300m2 truall ne Dhermi me 100 euro/m2

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet 2300m2 truall ne Dhermi. Ndodhet 300 metra larg nga deti ne vije ajrore. Zona eshte e studiuar dhe sipas Planit te Pergjithshem lejohet ndertimi i vilave tre katshe. Koeficenti i ndertimit eshte 0.4. Ndodhet edhe nje toke 3000m2 ngjitur, por qe lejohet pjeserisht ndertimi. Mund te kthehet ne truall. Ka pozicion te bukur ne kodren me pjerresi te vogel.
Shitet me 100 euro/m2
Per me shume info, na telefononi ne +355698973149

Adresa: Rruga e Plazhit Dhermi
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 24592
Çmimi: 100 euro/m2
Sipërfaqja: 2.300 m2
Garages: Po
Basement: Po

Prona të ngjashme

Truall ne Dhermi per zhvillim (% dhe shitje)

110 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020

Shitet 1000m2 truall ne vije te pare ne Dher...

550 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020
krahaso
Shitet

Okazion: Shitet 900m2 truall ne Bregdet, ne ...

Plazhi 110 euro/m2
900 m2
sipërfaqe
Nëntor 16, 2019

Krahaso