click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Okazion: Shitet 900m2 truall ne Bregdet, ne Dhermi

Plazhi 110 euro/m2
Dhermi, ,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet 900m2 truall ne Plazhin e Dhermiut (ne Qender). Eshte vetem 300m larg nga vija e ujit. Ka lehtesira per nxjerjen e lejes se ndertimit, pasi eshte ne zone te studiuar. Trualli eshte me dokumenta te rregullta. Shitet me 110 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Adresa: Dhermi
Qyteti: ,
Shteti:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20535
Çmimi: Plazhi 110 euro/m2
Sipërfaqja: 900 m2
Garages: Po
Basement: Po

Prona të ngjashme

Truall ne Dhermi per zhvillim (% dhe shitje)

110 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020

Shitet 1000m2 truall ne vije te pare ne Dher...

550 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020

Shitet 2300m2 truall ne Dhermi me 100 euro/m...

100 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020

Krahaso