click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet 6 hektare toke bujqesore ne Rrapez te Lushnjes

300 leke/m2
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet 6 hektare toke bujqesore ne Rrapez te Lushnjes. Toka eshte shume pjellore, me kanal vadites dhe kanal kullues anash. Aktualisht eshte e mbjelle me jonxhe. Ka dokumente te rregullta dhe ka vetem nje pronar. Ndodhet vetem 800 metra larg nga rruga nacionale. Cmimi 300 leke te reja per meter katror (i diskutueshem). Per me shume na telefononi ne 0698973149.

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20480
Çmimi: 300 leke/m2
Property Lot Size: 60.000 m2

Prona të ngjashme

Shitet 2.7ha toke bujqesore ne Lushnje

300 leke te reja per m2
alba-gerveni
Shkurt 8, 2020

Shitet 6 hektare toke bujqesore me 300leke/m...

300 leke/m2
alba-gerveni
Dhjetor 17, 2019
krahaso
Shitet

Shitet 2.7 hektare toke bujqesore ne Lushnje

300 leke/m2
Gusht 30, 2019

Krahaso