click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet 9373 truall prane Aeroportit Rinas

60 euro/m2
Rruga e Aeroportit, ,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet 9373 m2 truall ngjitur me Aeroportin Rinas. Trualli ndodhet ne vije te pare ne ane te Rruges kryesore qe te con ne Rinas. Trualli eshte i lire dhe kufizohet nga dy rruge kryesore. Eshte ne pozicion te pershtatshem per ndertim hoteli, zyrash etj. Cmimi eshte shume me ulet me cmimin e Zones. Shitet me 60 euro per m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Adresa: Rruga e Aeroportit
Qyteti: ,
State/County:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20537
Çmimi: 60 euro/m2
Property Lot Size: 9.373 m2

Prona të ngjashme

Okazion: Shitet 15 000 m2 truall ne Zonen In...

60 euro/m2
alba-gerveni
Janar 25, 2020

Okazion: Shitet 9373m2 truall ngjitur me Aer...

60 euro/m2
alba-gerveni
Janar 25, 2020

Okazion: Shitet 4000m2 truall ngjitur me Dog...

70 euro/m2
alba-gerveni
Janar 25, 2020

Krahaso