click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet apartament 1+1, prane Thesarit , Fresk

$ 37.000
Rruga Muhamet Deliu, ,
shtoje tek të preferuarat

Shitet apartament 1+1, prane Thesarit , Fresk

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet hyrje 1+1 me nje siperfaqe 71m2 ne katin e pare. Orientimi Jug.
Ndodhet prane Thesarit dhe Kompleksit Trebicka.
Apartamenti ka nje pamje te jashtezakonshme, ajer i paster dhe plote drite.
Infrastruktura krejtesisht e re.
Shitet nen cmimin e zones.

Cmimi 37000€ i padiskutueshem.

Adresa: Rruga Muhamet Deliu
Qyteti: ,
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20255
Çmimi: $ 37.000
Sipërfaqja: 71 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Shitet hyrje 1+1 ne Yzberisht

$ 33.000 euro
alba-gerveni
Korrik 10, 2019

OKAZION: Shitet hyrje 1+1 per 30 mije euro

$ 30.000 euro
alba-gerveni
Korrik 1, 2019
krahaso
okazion

Shitet hyrje 1+1, Rruga e Tufines

$ 4.000.000 ALL
1
dhoma gjumi
1
tualete
64 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019

Krahaso