click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet apartament 1+1, prane Thesarit , Fresk

$ 37.000
Rruga Muhamet Deliu, ,
shtoje tek të preferuarat

Shitet apartament 1+1, prane Thesarit , Fresk

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet hyrje 1+1 me nje siperfaqe 71m2 ne katin e pare. Orientimi Jug.
Ndodhet prane Thesarit dhe Kompleksit Trebicka.
Apartamenti ka nje pamje te jashtezakonshme, ajer i paster dhe plote drite.
Infrastruktura krejtesisht e re.
Shitet nen cmimin e zones.

Cmimi 37000€ i padiskutueshem.

Adresa: Rruga Muhamet Deliu
Qyteti: ,
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20255
Çmimi: $ 37.000
Sipërfaqja: 71 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

krahaso
okazion

Shitet hyrje 1+1, Rruga e Tufines

$ 4.000.000 ALL
1
dhoma gjumi
1
tualete
64 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019
krahaso

Shitet apartament 1+1, Kompleksi Panorama

$ 72.000
1
dhoma gjumi
1
tualete
77 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019
krahaso
okazion

Shitet apartament 2+1, Rruga e Elbasanit

$ 170.000
2
dhoma gjumi
1
tualete
113 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Shkurt 21, 2019

Krahaso