click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet apartament 150m2, prane Kopshtit Botanik

$ 155.000 euro
Kopeshti Botanik , , ,
shtoje tek të preferuarat

Shitet apartament 150m2, prane Kopshtit Botanik

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet nje hyrje prane Kopshtit Botanik me nje siperfaqe 150m2.

Apartamenti eshte I pajisur me oxhak, me system ngrohje dhe ftohje chiller. Ka tarrace dhe ballkon.

Eshte I kompletuar me gjithcka. Ne dipozicion ka dhe nje garazh personal qe ndodhet ne katin e dyte me dy dritare. Garazhi ka siperfaqe 31m2 dhe eshte me qepen me pult.

Cmimi I negociushem.

Adresa: Kopeshti Botanik
Qyteti: ,
State/County: ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20147
Çmimi: $ 155.000 euro
Sipërfaqja: 150 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 1
fireplace
washer and dryer
balcony
laundry
roof deck

Prona të ngjashme

Shitet 64mije euro hyrje 2+1 me siperfaqe 12...

$ 64.000 euro
alba-gerveni
Tetor 12, 2019

Shitet hyrje 2+1 pas Globit Rruga Kavajes

$ 75.000 euro
alba-gerveni
Tetor 9, 2019

Shitet hyrje 2+1 120m2 prane Lokal Fresku

$ 65.000 euro
alba-gerveni
Shtator 7, 2019

Krahaso