click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet apartament 2+1, Rruga e Elbasanit

$ 170.000
Rruga e Elbasanit, ,
shtoje tek të preferuarat

Shitet apartament 2+1, Rruga e Elbasanit

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 2+1+2B perballe “7 Xhuxhave”.
Apartamenti ka nje siperfaqe 113m2 dhe gjithashtu ka nje verande
prej 50m2. Ndodhet ne katin e dyte me orientim Jug-Lindje.
Apartamenti eshte i pajisur edhe me nje garazh me qepen.
Ndodhet ne nje zone shum te preferuar dhe me cdo fasilitet te
mundshem prane.

Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: ,
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20231
Çmimi: $ 170.000
Sipërfaqja: 113 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Shitet 64mije euro hyrje 2+1 me siperfaqe 12...

$ 64.000 euro
alba-gerveni
Tetor 12, 2019

Shitet hyrje 2+1 pas Globit Rruga Kavajes

$ 75.000 euro
alba-gerveni
Tetor 9, 2019

Shitet hyrje 2+1 120m2 prane Lokal Fresku

$ 65.000 euro
alba-gerveni
Shtator 7, 2019

Krahaso