click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet dyqan 50m2, Pazari i Ri

$ 120.000
Pazari i Ri, , ,
shtoje tek të preferuarat

Shitet dyqan 50m2, Pazari i Ri

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet nje dyqan me nje siperfaqe 50m2.
Ambjenti ndodhet prane Pazarit te ri.
Eshte e pajisur dhe me nje oborr 15m2 me certifikat.

Cmimi 120000€

Adresa: Pazari i Ri
Qyteti: ,
Area:
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20320
Çmimi: $ 120.000
Sipërfaqja: 50 m2

Prona të ngjashme

Shitet Bar-Kafe ne Rr. Mine Peza

$ 2.200 euro/m2
alba-gerveni
Korrik 13, 2019
krahaso

Shitet ambjent biznesi 29m2, Dritan Hoxha

$ 100.000
29 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019

Shitet Kompleks ne Ndroq

$ 350.000 euro
alba-gerveni
Shtator 27, 2018

Krahaso