click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet hyrje 1+1, Rruga e Tufines

$ 4.000.000 ALL
Rruga e Tufines, ,
shtoje tek të preferuarat

Shitet hyrje 1+1, Rruga e Tufines

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

OKAZION

Shitet hyrje 1+1 me nje siperfaqje 64m2.

Hyrja ndodhet ne katin e pare banimi ne Veri te Kafes se Rremes.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore

dhe eshte i pajisur me hipoteke.

 

Cmimi 4000000 ALL

Adresa: Rruga e Tufines
Qyteti: ,
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20267
Çmimi: $ 4.000.000 ALL
Sipërfaqja: 64 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Shitet hyrje 1+1 ne Yzberisht

$ 33.000 euro
alba-gerveni
Korrik 10, 2019

OKAZION: Shitet hyrje 1+1 per 30 mije euro

$ 30.000 euro
alba-gerveni
Korrik 1, 2019
krahaso
hot offer

Shitet apartament 1+1, prane Thesarit , Fres...

$ 37.000
1
dhoma gjumi
1
tualete
71 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019

Krahaso