click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet hyrje 2+1 120m2 prane Lokal Fresku

$ 65.000 euro
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet hyrje 2+1+2banja me siperfaqe 120m2, ne katin e dyte me orientim Jug-Veri. Ka punime cilesore dhe eshte e mobiluar. Ka dokumente te rregullta. Shitet nen cmimin e zones, per arsye emigrimi. Shitet 65mije euro. Per me shume na telefononi ne 0698973149.

Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20453
Çmimi: $ 65.000 euro
Sipërfaqja: 120 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 2

Prona të ngjashme

Shitet 64mije euro hyrje 2+1 me siperfaqe 12...

$ 64.000 euro
alba-gerveni
Tetor 12, 2019

Shitet hyrje 2+1 pas Globit Rruga Kavajes

$ 75.000 euro
alba-gerveni
Tetor 9, 2019

Shitet hyrje 1+1 prane Stadiumit Dinamo

$ 1.000 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 7, 2019

Krahaso