click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet lokal ne Rrugen kryesore ne Lushnje

$ 165.000 euro
shtoje tek të preferuarat

Shitet lokal ne Rrugen kryesore ne Lushnje

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet lokal 85m2 ne katin perdhe ne Rrugen kryesore prane Qendres se Lushnjes. Lokali eshte perdorur si Bar kafe, Gelateri dhe Embeltore. Ka ambient te kendshem brenda dhe jashte. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 165 mije euro. Per me shume info, na telefononi ne 00355698973149.

Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20455
Çmimi: $ 165.000 euro
Sipërfaqja: 85 m2
Rooms: 1
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

krahaso

Shitet dyqan 50m2, Pazari i Ri

$ 120.000
50 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Prill 4, 2019
krahaso

Shitet ambjent biznesi 29m2, Dritan Hoxha

$ 100.000
29 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Mars 13, 2019

Shitet Kompleks ne Ndroq

$ 350.000 euro
alba-gerveni
Shtator 27, 2018

Krahaso