click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet shtepi dykatshe ne Qender te Kombinatit 160mije euro

160.000 euro
Kombinat, Tiranë, ,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet shtepi dykatshe ne Kombinat (300 metra nga Qendra) ne anen Jugore. Shtepia eshte e organizuar ne dy hyrje te vecuara, ku ne katin e pare kane sallon ndenje, banje aneks gatimi, ndersa ne katin e dyte kane nga dy dhoma gjumi, banje dhe ballkon. Ka siperfaqe 222m2. Shitet 160 mije euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Adresa: Kombinat, Tiranë
Qyteti:
Area:
Shteti:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20520
Çmimi: 160.000 euro
Sipërfaqja: 222 m2
Sipërfaqja e Pronës: 222 m2
Rooms: 6
Dhoma gjumi: 4
Bathrooms: 4

Prona të ngjashme

Shitet shtepi e vjeter me truall Prane Fshat...

150.000 euro
alba-gerveni
Qershor 29, 2020

Shitet vile 4 katshe tek Liqeni Thate

580.000 euro
alba-gerveni
Shkurt 6, 2020
krahaso

Shitet shtepi e vjeter ne Priske me 3000m2 t...

120.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
150 m2
sipërfaqe
Nëntor 19, 2019

Krahaso