click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet shtepi e vjeter me truall ne Farke, Tirane

150.000 euro
Farkë e Madhe, Albania,
shtoje tek të preferuarat
Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet shtepi private e ndertuar ne vitin 1996. Ka 2 dhoma gjumi nje sallon, banjo dhe ballkon. Trualli eshte 800m2. Ka pozicion te bukur prane Bazes se Helikoptereve. Zona eshte e sigurte, e qete dhe e pastert. Infrastruktura eshte e re dhe ndodhet shume afer rrethrrotullimit te Unazes se madhe ne Farke.
Shitet 150 mije euro.
Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Adresa: Farkë e Madhe, Albania
Shteti:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 21054
Çmimi: 150.000 euro
Sipërfaqja: 100 m2
Sipërfaqja e Pronës: 800 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 1
Garages: Po
Basement: Po

Krahaso