click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet vile 3 kateshe 760m2, Marikaj

$ 750.000
Marikaj, , ,
shtoje tek të preferuarat

Shitet vile 3 kateshe 760m2, Marikaj

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet Vilë 3-katshe me sipërfaqe ndërtimi 760 m2, me 3400 m2 truall. Ka 7 dhoma gjumi, 8 banjo.
Ka pishinë të brendshme, të jashtme (E papërfunduar) dhe sauna. Ndodhen dy dhoma shërbimi dhe dy depo.
Ka dy garazhe. Është e rrethuar me mure guri. Ka pus uji dhe një depo uji 30 m3. Ka kabinë elektrike më vehte.
Vetëm 10km larg nga Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit dhe 20km larg nga Porti i Durrësit
Ndodhet ne Marikaj ne nje koder te bukur dhe me pamje te mrekullueshme.

Adresa: Marikaj
State/County: , ,
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20286
Çmimi: $ 750.000
Sipërfaqja: 760 m2
Dhoma gjumi: 7
Bathrooms: 8
pool
back yard
front yard
balcony

Prona të ngjashme

krahaso

Hotel Tirana

$ 1.400.000
848 m2
sipërfaqe
Mars 26, 2018
krahaso

Vila e Vjetër

$ 480.000 për m2
6
dhoma gjumi
2
tualete
430 m2
sipërfaqe
marsi1admin2018
Mars 26, 2018
krahaso

Vila e Tabakëve për shitje

$ 1.100 për m2
3
dhoma gjumi
3
tualete
180 m2
sipërfaqe
marsi1admin2018
Mars 26, 2018

Krahaso