click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet vile tre katshe ne Shen Vlash Durres

150.000 euro
Shen Vlash, Durres,
shtoje tek të preferuarat

Shitet vile tre katshe ne Shen Vlash Durres

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Okazion:

Shitet vile tre katshe ne nje koder te bukur ne Shen Vlash, Durres. Vila ka nje truall 900m2 te rrethuar. Ka gjithsej 500m2 siperfaqe ndertimi. Eshte e organizuar ne 5 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje, 2 banjo dhe nje ballkon. Ka bodrum dhe disa vende parkimi. Eshte e pa mobiluar. Ka pamje te mrekullueshme ne te gjitha drejtimet.

Shitet nen vleren reale. Cmimi 150 mije euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Adresa: Shen Vlash, Durres
Qyteti:
State/County:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 20693
Çmimi: 150.000 euro
Sipërfaqja: 500 m2
Property Lot Size: 900 m2
Rooms: 7
Dhoma gjumi: 5
Bathrooms: 2
Garages: Yes
Basement: Yes

Prona të ngjashme

krahaso
Shitet

Shitet 1ha truall ne Autostrade Tirane-Durre...

45 euro/m2
Nëntor 7, 2019
krahaso
Shitet

Shitet truall ne Bregdet ne fshatin Rinia, D...

15 euro/m2
10.000 m2
sipërfaqe
Korrik 12, 2019
krahaso
okazion

Shitet vile 3 kateshe 760m2, Marikaj

750.000
7
dhoma gjumi
8
tualete
760 m2
sipërfaqe
alba-gerveni
Prill 4, 2019

Krahaso