click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet vile tre katshe ne Yzberisht

320.000 euro
KMY Yzberisht, Tiranë, ,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet vile tre katshe prane KMY ne Yzberisht. Vila eshte e re, e punuar me cilesi me sistem termo-izolues kapot. Ka 5 dhoma gjumi, tre sallone dhe tre banja. Gjithsej 418m2 ndertim dhe 380m2 truall. Eshte ne rruge kryesore. Shitet 320 mije euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

 

Adresa: KMY Yzberisht, Tiranë
Shteti:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20511
Çmimi: 320.000 euro
Sipërfaqja: 418 m2
Sipërfaqja e Pronës: 380 m2
Rooms: 8
Dhoma gjumi: 5
Bathrooms: 3

Prona të ngjashme

Shitet 1558m2 truall ne Fortuz, Tirane

9.500.000 leke te reja
alba-gerveni
Tetor 14, 2020

Shitet 2500m2 truall industrial ne Autostrad...

220.000 euro
alba-gerveni
Shtator 16, 2020

Krahaso