click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Truall ne Dhermi per zhvillim (% dhe shitje)

110 euro/m2
shtoje tek të preferuarat

Truall ne Dhermi per zhvillim (% dhe shitje)

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet per zhvillim nje truall rreth 8000m2. Eshte i ndare ne nje parcele 5531m2 qe jepet per ndertim me perqindje, dhe nje parcele 2200m2 qe shitet me 110 euro/m2. Mund te negociohet per menyren e bashkepunimit.
Ndodhet ne zone te studiuar ku lejohet ndertim vilash dhe hotelesh deri ne 3 kate. Koeficenti i intensitetit eshte 0.4.
Eshte ne ane te nje rruge kryesore ne Drimades, ne Dhermi. Distanca nga Deti eshte 250 metra.
Zona eshte ne zhvillim te shpejte dhe me perspektive.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Qyteti:
Shteti:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 24666
Çmimi: 110 euro/m2
Sipërfaqja: 2.200 m2
Sipërfaqja e Pronës: 5.531 m2
Garages: Po
Basement: Po

Prona të ngjashme

Shitet 1000m2 truall ne vije te pare ne Dher...

550 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020

Shitet 2300m2 truall ne Dhermi me 100 euro/m...

100 euro/m2
alba-gerveni
Shtator 21, 2020
krahaso
Shitet

Okazion: Shitet 900m2 truall ne Bregdet, ne ...

Plazhi 110 euro/m2
900 m2
sipërfaqe
Nëntor 16, 2019

Krahaso