fbpx
kërkim i avancuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Rreth meje

Alban Demirxhiu vjen pranë agjensisë MARSIAL, me një background të pasur eksperiencash në zhvillimet urbane dhe ndërtim! Ka mbaruar Studimet për Inxhinieri Ndërtimi, profili Konstruktor, dhe ka punuar për më shumë se 12 vjet si urbanist në rang qeverisje vendore. Eksperienca e tij gjen zbatim tek grupi ynë si konsulent në zhvillim, investim, vlerësim, projektim dhe ndërtim pronash. Ai është konstruktor dhe vlerësues i liçensuar!

Shikime Total: 437 , Shikime Sot 1 

Detajet e kontaktit

Me kontakto

Pronat e mia

krahaso

Shitet Apartament 2+1, 85 m2, Tiranë

85.000 Euro
2
dhoma
1
tualete
85 m2
sipërfaqja
October 26, 2021
krahaso

Shitet 2000m2 truall ne Qafen Kasharit Tira...

50 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
November 11, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Regjistrohuni per te marre te rejat me te fundit nga MARSIAL

    Mund t'ju ndihmojmë më shumë nëse na tregoni per cfare jeni te interesuar!

Krahasoni