fbpx
Të gjitha veprimet
Të Gjitha
Bërxullë
Të gjitha Zonat
Të gjitha Qarqet/ Shtetet

Pronat e listuara në -Bërxullë

krahaso

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
February 23, 2021
krahaso

Shitet 12000 truall dhe toke me 30 euro/m2 n...

30 euro per m2
12.000 m2
sipërfaqja
February 8, 2021
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra

Krahasoni