fbpx
Të gjitha veprimet
Të Gjitha
Dhërmi
Të gjitha Zonat
Të gjitha Qarqet/ Shtetet

Pronat e listuara në -Dhërmi

krahaso

Shitet Vile 3 Katshe, Dhermi, Vlore

360.000 Euro
5
dhoma
4
tualete
240 m2
sipërfaqja
October 28, 2021
krahaso

Shitet 6000m2 truall ne Bregdet, Dhermi me 1...

120 euro per m2
6.000 m2
sipërfaqja
July 2, 2021
krahaso

Truall ne Dhermi per zhvillim (% dhe shitje)

110 euro/m2
2.200 m2
sipërfaqja
September 21, 2020
krahaso

Shitet 1000m2 truall ne vije te pare ne Dher...

550 euro/m2
1.000 m2
sipërfaqja
September 21, 2020
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra

Krahasoni