fbpx
Të gjitha veprimet
Të Gjitha
Vorë
Të gjitha Zonat
Të gjitha Qarqet/ Shtetet

Pronat e listuara në -Vorë

krahaso

Shitet vile 4katshe ne Vore per 300mije euro

500 euro per m2
12
dhoma
6
tualete
600 m2
sipërfaqja
December 23, 2021
krahaso

Shitet 6000m2 truall prane Doganes se Tirane...

30 euro per m2
6.000 m2
sipërfaqja
December 21, 2021
krahaso

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
February 23, 2021
krahaso

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije eur...

20.000 euro
1.030 m2
sipërfaqja
February 8, 2021
krahaso

Shitet 12000 truall dhe toke me 30 euro/m2 n...

30 euro per m2
12.000 m2
sipërfaqja
February 8, 2021
krahaso
Okazion

Shitet 1300 m2 toke ne Sharke, Vore per 20mi...

20.000 euro
1.300 m2
sipërfaqja
November 23, 2020

Shitet 5738m2 Truall Industrial ne Rrugen Na...

950.000 euro
alba-gerveni
June 29, 2020
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra

Krahasoni