fbpx
Të gjitha veprimet
Të Gjitha
Të gjitha Qytetet
Blloku
Të gjitha Qarqet/ Shtetet

Pronat e listuara në -Blloku

krahaso

Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksessh...

350.000 Euro
1
tualete
103 m2
sipërfaqja
September 7, 2021
krahaso

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
sipërfaqja
February 1, 2022
krahaso

Jepet me qira 390m2 Ambient Biznesi ne BLLOK...

5.000 euro/muaj
390 m2
sipërfaqja
February 1, 2022
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra

Krahasoni