fbpx
Të gjitha veprimet
Të Gjitha
Të gjitha Qytetet
Qyteti Studenti
Të gjitha Qarqet/ Shtetet

Pronat e listuara në -Qyteti Studenti

krahaso

Apartament me Qira, 2+1 Rruga e Elbasanit

700 Euro
2
dhoma
2
tualete
120 m2
sipërfaqja
August 24, 2021
krahaso

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tiran...

1.100 euro/m2
1
tualete
35 m2
sipërfaqja
February 25, 2021
krahaso

Okazion: Shitet 1170m2 truall tek Vilat Gjer...

350.000 euro
alba-gerveni
August 28, 2019
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra

Krahasoni