Të gjitha veprimet
Të Gjitha
Të gjitha Qytetet
Rruga E Kavajës
Të gjitha Qarqet/ Shtetet

Pronat e listuara në -Rruga e Kavajës

krahaso
Shitur

Shitet Apartament 3+1, Pallati TBM, Ish Park...

1.200 euro/m2
3
dhoma gjumi
2
tualete
111 m2
sipërfaqja
February 25, 2021
krahaso

Shitet Apartament 3+1 dhe verande tek 21 Dhj...

3
dhoma gjumi
2
tualete
163 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
February 8, 2020
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra

Krahasoni